جراح بینی در غرب تهران

جراح بینی در غرب تهران : در میان اندام های بدن ، می توان از صورت به عنوان در معرض دیدترین عضو بدن یاد کرد که بینی نیز در مرکز آن واقع شده است ، از این رو وجود هر گونه نقصی در این عضو در تمامی افراد به وضوح قابل مشاهده خواهد بود.

با انجام جراحی زیبایی بینی به جز تناسب و هارمونی ای که درخود بينی ایجاد می شود ، بين بينی و سایر اعضای صورت نیز ارتباط متناسب تری برقرار می گردد.

بنابراین می توان بینی را به عنوان عضوی بسیار موثر در زیبایی چهره نامید که با کلیه اجزای صورت ارتباطی تنگاتنگ دارد به نحوی که ارتباط میان بینی با لب ، چشم ، گونه ، پیشانی و چانه به صورتی است که وجود هر گونه ایرادی می تواند این ارتباط را به چالش بکشد.

به طور مثال ؛ چنانچه چانه فردی کوچک باشد قطعا بینی او برجسته تر از آنچه که هست به نظر خواهد رسید. بنابراین در جراحی بینی باید تناسبات بینی چهره را حتما در نظر گرفت ، چرا که در صورت عدم توجه به تناسب بینی با دیگر اجزای صورت قطعا دسترسی به نتایج ایده آل و رضایت بخش ممکن نخواهد بود.

 

جراح بینی در غرب تهران

 

انتخاب جراح بینی

جراحی زیبایی بینی جزو جراحی های زیبایی ظریف و پیچیده است و در صورتی که به درستی صورت نگیرد علاوه بر مشکلات تنفسی ، بویایی و غیره که به دنبال دارد ، می تواند با اختلالات ظاهری ای که ایجاد می کند زیبایی چهره را از بین برده و در نتیجه اعتماد به نفس فرد را از بین ببرد.

از این رو غالبا متقاضیان جراحی بینی ، قبل از انجام این جراحی به دنبال بهترین جراح بینی هستند و مهم ترین سوالی که با آن روبرو می باشند این است که بهترین جراح بینی کیست ؟

پروسه انتخاب بهترین جراح بینی اهمیت ویژه ای دارد و فردی که تصمیم به جراحی بینی دارد عموما بر اساس شهر محل سکونت خود به دنبال یافتن یک جراح بینی خوب می باشد ، به عنوان مثال افراد ساکن شهر تهران می توانند با اطمینان خاطر به دکتر رضا بدیعی ، بهترین جراح بینی در غرب تهران مراجعه کنند و به نتایج بسیار قابل قبول از جراحی بینی دست یابند.

در ادامه ، مواردی را عنوان می کنیم که امیدواریم مطالعه آن بتواند شما را در تصمیم‌ گیری بهتر برای انتخاب جراح بینی یاری دهد.

 

جراح بینی در غرب تهران

 

ویژگی های جراح بینی

  • از این حیث که جراحی زیبایی بینی اقدامی اساسی و اثرگذار محسوب می شود ، می بایست در انتخاب جراح بینی خوب نهایت دقت را بکار برد.
  • اولین و مهم ترین فاکتور در حصول نتیجه مطلوب از جراحی زیبایی بینی در گرو انتخاب یک جراح بینی می باشد که در زمینه جراحی بینی از مهارت و تبحر کافی برخوردار است.
  • جراح بینی باید بر علم زیبایی شناسی نیز تسلط داشته باشد ، چه بسا جراحانی که به دلیل عدم برخورداری از هنر زیبایی شناسی قادر به خلق یک بینی ایده آل و زیبا نمی باشند.
  • از دیگر مواردی که یک جراح بینی خوب حتما در نظر دارد ، وضعیت سلامت بیمار می باشد.
  • بهترین جراح بینی باید بتواند حس اعتماد را در بیمار خود ایجاد نماید تا بیمار با اطمینان از کسب نتیجه رضایت بخش ، تحت عمل جراحی بینی قرار گیرد.
  • یک جراح بینی خوب می بایست در مورد اقدامات و توصیه های مراقبتی قبل و بعد از جراحی بینی نکات ضروری را برای بیمار خود تشریح نماید.
  • در نهایت اینکه بهترین جراح بینی باید در صورتی که متقاضی جراحی بینی ، انتظارات نامعقولی از انجام این جراحی داشت وی را با استدلالات منطقی متقاعد نماید و چنانچه در این کار موفق نبود از جراحی آن شخص صرف نظر کند.

درباره drbadieadm

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 3 × 3 =