بهترین جراح بینی در غرب تهران

جراح بینی در غرب تهران : در میان اندام های بدن ، می توان از صورت به عنوان در معرض دیدترین عضو بدن یاد کرد که بینی نیز در مرکز آن واقع شده است ، از این رو وجود هر گونه نقصی در این عضو در تمامی افراد به وضوح قابل مشاهده خواهد بود.(  جراحی زیبایی بینی )

جراح بینی در غرب تهران

با انجام جراحی زیبایی بینی به جز تناسب و هارمونی ای که درخود بينی ایجاد می شود ، بين بينی و سایر اعضای صورت نیز ارتباط متناسب تری برقرار می گردد.

بنابراین می توان بینی را به عنوان عضوی بسیار موثر در زیبایی چهره نامید که با کلیه اجزای صورت ارتباطی تنگاتنگ دارد به نحوی که ارتباط میان بینی با لب ، چشم ، گونه ، پیشانی و چانه به صورتی است که وجود هر گونه ایرادی می تواند این ارتباط را به چالش بکشد.

به طور مثال ؛ چنانچه چانه فردی کوچک باشد قطعا بینی او برجسته تر از آنچه که هست به نظر خواهد رسید. بنابراین در جراحی بینی باید تناسبات بینی چهره را حتما در نظر گرفت ، چرا که در صورت عدم توجه به تناسب بینی با دیگر اجزای صورت قطعا دسترسی به نتایج ایده آل و رضایت بخش ممکن نخواهد بود.

انتخاب جراح بینی

جراحی زیبایی بینی جزو جراحی های زیبایی ظریف و پیچیده است و در صورتی که به درستی صورت نگیرد علاوه بر مشکلات تنفسی ، بویایی و غیره که به دنبال دارد ، می تواند با اختلالات ظاهری ای که ایجاد می کند زیبایی چهره را از بین برده و در نتیجه اعتماد به نفس فرد را از بین ببرد.

از این رو غالبا متقاضیان جراحی بینی ، قبل از انجام این جراحی به دنبال بهترین جراح بینی هستند و مهم ترین سوالی که با آن روبرو می باشند این است که بهترین جراح بینی کیست ؟

پروسه انتخاب بهترین جراح بینی اهمیت ویژه ای دارد و فردی که تصمیم به جراحی بینی دارد عموما بر اساس شهر محل سکونت خود به دنبال یافتن یک جراح بینی خوب می باشد ، به عنوان مثال افراد ساکن شهر تهران می توانند با اطمینان خاطر به دکتر رضا بدیعی ، بهترین جراح بینی در غرب تهران مراجعه کنند و به نتایج بسیار قابل قبول از جراحی بینی دست یابند.

در ادامه ، مواردی را عنوان می کنیم که امیدواریم مطالعه آن بتواند شما را در تصمیم‌ گیری بهتر برای انتخاب جراح بینی یاری دهد.

ویژگی های جراح بینی در غرب تهران

جراح بینی در غرب تهران

 • از این حیث که جراحی زیبایی بینی اقدامی اساسی و اثرگذار محسوب می شود ، می بایست در انتخاب جراح بینی خوب نهایت دقت را بکار برد.
 • اولین و مهم ترین فاکتور در حصول نتیجه مطلوب از جراحی زیبایی بینی در گرو انتخاب یک جراح بینی می باشد که در زمینه جراحی بینی از مهارت و تبحر کافی برخوردار است.
 • جراح بینی باید بر علم زیبایی شناسی نیز تسلط داشته باشد ، چه بسا جراحانی که به دلیل عدم برخورداری از هنر زیبایی شناسی قادر به خلق یک بینی ایده آل و زیبا نمی باشند.
 • از دیگر مواردی که یک جراح بینی خوب حتما در نظر دارد ، وضعیت سلامت بیمار می باشد.
 • بهترین جراح بینی باید بتواند حس اعتماد را در بیمار خود ایجاد نماید تا بیمار با اطمینان از کسب نتیجه رضایت بخش ، تحت عمل جراحی بینی قرار گیرد.
 • یک جراح بینی خوب می بایست در مورد اقدامات و توصیه های مراقبتی قبل و بعد از جراحی بینی نکات ضروری را برای بیمار خود تشریح نماید.
 • در نهایت اینکه بهترین جراح بینی باید در صورتی که متقاضی جراحی بینی ، انتظارات نامعقولی از انجام این جراحی داشت وی را با استدلالات منطقی متقاعد نماید و چنانچه در این کار موفق نبود از جراحی آن شخص صرف نظر کند.

جراحی بینی نیمه فانتزی

یکی از رایج ترین مدل های بینی میان خانم ها ، بینی نیمه فانتزیست. این جراحی بیشتر برای افرادی مناسب است که شدت قوس بینی فانتزی را دوست نداشته و در عین حال علاقمند به صاف شدن پل بینی خود نیستند. در واقع در بینی نیمه فانتزی بینی متناسب با سایر اجزای صورت کوچک شده و قوس بسیار ظریفی در نوک آن ایجاد می شود.

لازم به ذکر است غالبا این جراحی برای افرادی که دارای بینی استخوانی هستند صورت می گیرد.

اقدامات قبل از جراحی بینی

 • پیش از جراحی بینی حتما آزمایشات لازم را انجام دهید و از جهت های مختلف بینی خود عکس تهیه نمایید.
 • در صورتی که در یک سال گذشته جراحی انجام داده اید ، سابقه بیماری دارید یا در حال مصرف داروی به خصوصی هستید ، همچنین اگر به داروی به خصوصی حساسیت دارید ، پزشک خود را در جریان قرار دهید.

جراح بینی در غرب تهران

از دو هفته پیش از جراحی بینی از انجام اقدامات زیر خودداری کنید :

 • از 2 هفته قبل از عمل بینی از استعمال دخانیات مانند سیگار و قلیان خودداری نمایید.
 • مصرف دارو هایی چون آسپرین و پروفن باعث افزایش میل به خون ریزی می شوند به همین دلیل مصرف این دسته از دارو ها تا دو هفته قبل از جراحی ممنوع می باشد.
 • در این مدت مصرف نوشیدنی های حاوی الکل نیز ممنوع می باشد چرا که ممکن است الکل با دارو های بیهوشی تداخل داشته باشد.
 • انجام اقدامات مربوط به دندانپزشکی خود را به هفته ششم پس از جراحی بینی موکول نمایید.

سایر اقدامات قبل از جراحی بینی

 • از آنجایی که پس از جراحی بینی امکان استفاده از عینک وجود ندارد ، به افراد عینکی توصیه می شود که قبل از عمل خود لنز تماسی مناسب با نمره چشم خود تهیه کنند.
 • قبل از عمل استحمام کنید چرا که ممکن است تا چند روز پس از جراحی بینی قادر به حمام رفتن نباشید. همچنین بهتر است حین جراحی ، بدن و خصوصا صورت عاری از هرگونه آلودگی ، لوسیون و لوازم آرایشی باشد.
 • شب قبل از جراحی بینی شام سبکی میل کرده و از 8 ساعت قبل از عمل چیزی نخورید تا حین عمل بینی معده خالی باشد. چرا که ممکن است محتویات معده به داخل مجاری تنفسی شما برگشت پیدا کنند و روند جراحی با مشکل مواجه شود.
 • از چند روز قبل از عمل از مواد مغذی و مایعات بیشتری مصرف کنید تا مقاومت بدن برای جراحی بیشتر شود.
 • روز جراحی خانم ها بدون آرایش ( خصوصا آرایش چشم ) به کلینیک مراجعه نمایند. همچنین بهتر است لاک خود را پاک کنند.
 • آقایان نیز باید بدون ریش و سبیل در محل جراحی حضور داشته باشند.
 • از به همراه داشتن زیور آلات و اشیاء فلزی خودداری کنید.
 • زودتر از ساعت تعیین شده به محل جراحی مراجعه کرده و مدارک پزشکی و شناسایی را همراه خود داشته باشید.
 • حتما به اتفاق همراه به محل جراحی مراجعه کنید.

جراح بینی در غرب تهران

مراقبت های بعد از جراحی بینی

 1. یکی از مهم ترین نکاتی که افراد پس از جراحی بینی خود باید به آن توجه کنند ، کنترل تورم و کبودی صورت است. برای این کار بهتر است تا دو روز از کمپرس یخ استفاده نمایید ؛ البته توجه داشته باشید که کمپرس به بینی فشار وارد نکند.
 2. تا چند ساعت پس از جراحی بینی تنها از مایعات استفاده کنید. از روز دوم به تدریج شروع به مصرف غذا های نرم و میکس شده که نیازی به جویدن ندارند نمایید. پس از یک هفته استفاده از غذای سفره مانعی ندارد. اما از گاز زدن مواد خوراکی سفت همچون سیب خودداری کنید.
 3. بهتر است تا مدتی فست فود نخورید.
 4. مصرف نمک و ادویه را به حداقل برسانید.
 5. از انجام کار های سنگین روزمره یا ورزشی بپرهیزید. انجام اقدامات ورزشی حداقل تا 6 ماه پس از رینوپلاستی ممنوع می باشد.
 6. تا دو هفته استفاده از نوشیدنی های حاوی الکل ممنوع می باشد. در این مدت استعمال دخانیات نیز ممنوع است.
 7. به صورت مرتب دارو هایی که جراح بینی برای شما تجویز نموده را استفاده کنید ، اما بدون مشورت با او از هیچگونه داروی شیمیایی یا حتی گیاهی استفاده نکنید.

سایر مراقبت های بعد از جراحی بینی

 1. به منظور کنترل درد خود تنها از مسکنی که جراح برای شما تجویز نموده استفاده کنید و تا دو هفته از دارو های منعقد کننده خون همچون آسپرین و ژلوفن استفاده نکنید.
 2. تا مدتی در معرض تابش مستقیم آفتاب قرار نگیرید. همچنین از رفتن به مکان های بسیار گرم همچون سونا ، جکوزی و حمام بخار خودداری نمایید.
 3. از رفتن به محل های پر رفت و آمد بپرهیزید چرا که در این مکان ها احتمال برخورد ضربه به بینی وجود دارد.
 4. حداقل دو ماه استفاده از عینک طبی و آفتابی ممنوع می باشد. افرادی که استفاده از عینک برای آن ها ضرورت دارد می توانند از لنز طبی استفاده کنند.
 5. تا مدتی رفتن به استخر ممنوع می باشد چرا که کلر موجود در آب استخر برای بینی مضر است.
 6. شستشو بینی بسیار حائز اهمیت است. بنابراین روزانه حداقل سه بار با استفاده از سرم شستشوی محصوص که جراح بینی تجویز کرده ، بینی خود را بشویید.
 7. برای شستن دندان های از مسواک نرم استفاده کنید.
 8. حداقل تا یک ماه تنها به صورت طاقباز بخوابید و به روی شکم یا به سمت پهلو دراز نکشید. همچنین توصیه می شود حتما با استفاده از چند بالش سر و گردن خود را به گونه ای قرار دهید که بالا تر از زمین و پاها قرار بگیرد. این کار تاثیر بسیاری در کاهش تورم صورت خواهد داشت.
درباره drbadiei