جراح بینی خوب کیست ؟

جراح بینی خوب : هر فردی که اقدام به عمل جراحی بینی می کند ، توقع دارد که  پس از رینوپلاستی بینی فرم زیبایی داشته باشد و عملکرد صحیح بینی حفظ شده باشد .

با گسترش روز افزون جراحی بینی یا رینوپلاستی ، انتخاب یک جراح بینی خوب برای نتیجه بهتر و عدم بروز اختلال در عملکرد تنفسی بینی بسیار مهم شده است .

متقاضیان جراحی بینی باید توجه داشته باشند که جراحان بینی بسیار زیادی در تهران یا شهرهای دیگر وجود دارد که در حیطه جراحی بینی فعالیت می کنند ولی بارزترین ویژگی که جراحان بینی را از یکدیگر متمایز می سازد ، میزان مهارت است .

انتخاب جراح بینی اهمیت بالایی دارد و متقاضیان باید به سبک جراح بینی و میزان مهارت او توجه بالایی داشته باشند .

 

جراح بینی خوب

ویژگی های جراح بینی خوب

 • اولویت اول یک جراح بینی ماهر ، حفظ سلامتی بیمار است وچشم داشتی به مادیات ندارد به همین دلیل اگر بیمار شرایط انجام جراحی بینی را نداشته باشد او را از انجام جراحی بینی منع می کند.
 • میزان مهارت و دانش علمی نیز از دیگر خصوصیات مهم جراح بینی خوب است زیرا آشنایی با تکنیک های به روز جراحی بینی منجربه انجام یک جراحی بینی بی خطر و بدون عوارض می شود .
 • جراح بینی باید صبور و با حوصله باشد تا بتواند تمام نکات مراقبتی قبل و بعد از جراحی بینی را به طور کامل برای بیمار توضیح دهد .
 • بهترین جراح بینی تمام آزمایش های مورد نیاز را برای بیمار تجویز می کند تا از سلامت جسمی و وضعیت عمومی بیمار اطلاع داشته باشد .
 • یک جراح بینی ماهر به خوبی می داند که زیبایی چهره زمانی اتفاق می افتد که فرم بینی متناسب با دیگر اجزای چهره باشد به همین دلیل بینی را مطابق با استاندارهای زیبایی جراحی می کند و اگر بیمار توقع نامعقولی در ارتباط با فرم بینی داشته باشد با مشاوره های خود سعی می کند تا دید بیمار را نسبت به فرم بینی جراحی شده اصلاح نماید .

بهترین جراح بینی در تهران

در واقع میزان مهارت جراح بینی در انجام جراحی بینی مشخص می کند که بهترین جراح بینی چه کسی است .

برخی از جراحان بینی در تمامی زمینه های جراحی بینی مهارت دارند ولی برخی دیگر از جراحان بینی تنها بر روی یک جراحی خاص مانند جراحی بینی طبیعی ، جراحی درمانی بینی و غیره مهارت دارند .

به همین دلیل در ابتدا باید مشخص شود هدف بیمار از جراحی بینی چیست و در همان زمینه به دنبال بهترین جراح بینی باشد.

دکتر رضا بدیعی یکی از بهترین جراحان بینی در غرب تهران هستند که با توجه به تخصصی که در زمینه جراحی بینی دارند ، به خوبی می توانند انواع بینی را جراحی کنند.

 

جراح بینی خوب

 

مراقبت های بعد از جراحی بینی

درست است که انتخاب یک جراح بینی خوب و ماهر تاثیر بسیار زیادی در نتایج به دست آمده از جراحی زیبایی بینی دارد اما برای درخشان بودن نتایج کافی نیست. افراد برای دستیابی به بهترین نتایج و همچنین به حداقل رساندن احتمال بروز عوارض جدی از این جراحی زیبایی باید در کنار انتخاب یک پزشک خوب یکسری نکات و دستورالعمل ها را نیز رعایت نمایند که در ذیل به تعدادی از مهم ترین آن ها اشاره شده است:

 • فرد بلافاصله بعد از عمل به اتاق ریکاوری منتقل شده و بعد از به دست آوردن هوشیاری خود و در صورت نداشتن مشکل خاص، همان روز از بیمارستان یا کلینیک ترخیص می گردد.
 • شخضاً اقدام به رانندگی نکرده، از یکی از آشنایان خود خواهش کنید که در روز جراحی در کنار شما بوده، شما را به منزل رسانده و حداقل به مدت 24 ساعت مراقب شما باشد.
 • به مدت 4 ساعت نه چیزی بخورید نه بیاشامید؛ نوشیدن آب و آبمیوه های طبیعی بعد از 4 ساعت مانعی ندارد.
 • 24 ساعت ابتدایی را به طور مطلق استراحت نمایید؛ استراحت کردن به طور مطلق بیش از این مدت زمان ریسک ابتلای شما به یبوست و همچنین لخته شدن خون در پاهای تان را افزایش می دهد.
 • در روزهای ابتدایی فقط غذاهای آبکی و نرم بخورید؛ خوردن غذاهای سفت همچون ته دیگ موجب تکان های زیاد و شدید فک و در نهایت تشدید تورم بینی می شود.
 • به منظور جلوگیری از شدت یافتن ورم، از خوردن غذاهایی که در آن ها از ادویه و نمک زیاد استفاده شده است بپرهیزید.
 • حتماً طی مدت زمان تعیین شده توسط پزشک و طبق آموزش های داده شده توسط ایشان، بر روی بینی خود چسب بزنید.
 • از اسپلینت و گچ بینی خود به مدت 7 روز از هرگونه آسیب و خیس شدن محافظت نمایید و غیره.
درباره drbadiei