جراح بینی خوب

جراح بینی خوب : هر فردی که اقدام به عمل جراحی بینی می کند ، توقع دارد که  پس از رینوپلاستی بینی فرم زیبایی داشته باشد و عملکرد صحیح بینی حفظ شده باشد .

با گسترش روز افزون جراحی بینی یا رینوپلاستی ، انتخاب یک جراح بینی خوب برای نتیجه بهتر و عدم بروز اختلال در عملکرد تنفسی بینی بسیار مهم شده است .

متقاضیان جراحی بینی باید توجه داشته باشند که جراحان بینی بسیار زیادی در تهران یا شهرهای دیگر وجود دارد که در حیطه جراحی بینی فعالیت می کنند ولی بارزترین ویژگی که جراحان بینی را از یکدیگر متمایز می سازد ، میزان مهارت است .

انتخاب جراح بینی اهمیت بالایی دارد و متقاضیان باید به سبک جراح بینی و میزان مهارت او توجه بالایی داشته باشند .

جراح بینی خوب

ویژگی های جراح بینی خوب

  • اولویت اول یک جراح بینی ماهر ، حفظ سلامتی بیمار است وچشم داشتی به مادیات ندارد به همین دلیل اگر بیمار شرایط انجام جراحی بینی را نداشته باشد او را از انجام جراحی بینی منع می کند.
  • میزان مهارت و دانش علمی نیز از دیگر خصوصیات مهم جراح بینی خوب است زیرا آشنایی با تکنیک های به روز جراحی بینی منجربه انجام یک جراحی بینی بی خطر و بدون عوارض می شود .
  • جراح بینی باید صبور و با حوصله باشد تا بتواند تمام نکات مراقبتی قبل و بعد از جراحی بینی را به طور کامل برای بیمار توضیح دهد .
  • بهترین جراح بینی تمام آزمایش های مورد نیاز را برای بیمار تجویز می کند تا از سلامت جسمی و وضعیت عمومی بیمار اطلاع داشته باشد .
  • یک جراح بینی ماهر به خوبی می داند که زیبایی چهره زمانی اتفاق می افتد که فرم بینی متناسب با دیگر اجزای چهره باشد به همین دلیل بینی را مطابق با استاندارهای زیبایی جراحی می کند و اگر بیمار توقع نامعقولی در ارتباط با فرم بینی داشته باشد با مشاوره های خود سعی می کند تا دید بیمار را نسبت به فرم بینی جراحی شده اصلاح نماید .

بهترین جراح بینی در تهران

در واقع میزان مهارت جراح بینی در انجام جراحی بینی مشخص می کند که بهترین جراح بینی چه کسی است .

برخی از جراحان بینی در تمامی زمینه های جراحی بینی مهارت دارند ولی برخی دیگر از جراحان بینی تنها بر روی یک جراحی خاص مانند جراحی بینی طبیعی ، جراحی درمانی بینی و غیره مهارت دارند .

به همین دلیل در ابتدا باید مشخص شود هدف بیمار از جراحی بینی چیست و در همان زمینه به دنبال بهترین جراح بینی باشد .

دکتر رضا بدیعی یکی از بهترین جراحان بینی در غرب تهران هستند که با توجه به تخصصی که در زمینه جراحی بینی دارند ، به خوبی می توانند انواع بینی را جراحی کنند.

دکتر رضا بدیعی
متخصص گوش ، گلو و بینی
فلوشیپ فوق تخصصی تومورهای سر و گردن

درباره drbadiei

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 2 + 18 =