بهترین جراح بینی تهران

جراح بینی تهران : انتخاب جراح بینی برای تمامی متقاضیان جراحی بینی کار دشواری است زیرا تشخیص میزان مهارت جراح بینی به سادگی میسر نمی شود و افراد باید تحقیقات زیادی انجام دهند .

بهترین روش برای تشخیص میزان مهارت ، صحبت با بیماران و مشاهده نمونه کارهای جراح بینی می باشد .

جراح بینی تهران

اگر می خواهید نتیجه ایده آلی از جراحی بینی یا رینوپلاستی کسب کنید در ابتدا باید یک جراح بینی ماهر را انتخاب نمایید و سپس نکات مراقبتی را به خوبی رعایت کنید .

جراحی زیبایی بینی در بین مردم محبوبیت زیادی پیدا کرده است و محبوبیت ترین جراحی زیبایی شناخته شده است .

افرادی که قصد انجام جراحی بینی یا راینوپلاستی را به دنبال رفع مشکلات بینی ودر نهایت افزایش زیبایی چهره هستند به همین دلیل باید بهترین جراح بینی را انتخاب نمایند .

بسیاری از متقاضیان به دلیل راحتی در رفت و آمد به دنبال جراح بینی تهران یا نزدیک ترین جراح بینی به محل سکونت خود هستند .

عمل جراحی بینی ، جراحی حساسی است و یک اشتباه کوچک می تواند منجربه بروز عوارض بسیاری شود به همین دلیل در انتخاب جراح بینی به میزان مهارت توجه بیشتری داشته باشید .

جراحی زیبایی بینی

متقاضیان جراحی بینی اگر استرس و ترس دارند باید در انتخاب جراح بینی بیشتر از دیگر افراد دقت کنند زیرا اطمینان از میزان مهارت جراح بینی ، تاثیر چشمگیری در کاهش استرس و ترس دارد .

انتخاب یک فرد نادرست عوارضی چون اختلال در عملکرد بینی و نپسندید فرم بینی را در پی دارد .

بنابراین انتخاب یک فرد متخصص منجربه اطمینان خاطر بیمار بابت نتیجه جراحی بینی می شود .

جراح بینی تهران

اگر بعد از رینوپلاستی ، بینی مشکلی در عملکرد یا فرم بینی داشته باشد ،  نیاز است که بیمار جراحی مجدد بینی یا جراحی بینی ترمیمی انجام دهد که به مراتب از جراحی بینی اولیه پیچیده تر است .

اگر می خواهید با انجام یک بار جراحی بینی به نتیجه دلخواه برسید باید در انتخاب جراح بینی دقت کنید .

 ویژگی های جراح بینی

 • گذراندن دوره های تخصصی
 •  دارا بودن مدرک معتبر و تخصصی
 • خوش برخورد بودن
 •  صبور بودن
 • تجویز تمامی آزمایش های موردنیاز
 • آشنایی با معیارهای زیبایی و تلفیق آن ها با هنر جراحی بینی
 • اهمیت به سلامت بیمار و داشتن صداقت
 • صحبت با بیمار در مورد حساسیت ها ، سوابق دارویی و سوابق جراحی

انتظارات بیمار و واقعیات جراحی بینی

افرادی که در تهران ساکن می باشند دچار این باور اشتباه هستند که با انتخاب بهترین جراح بینی تهران تمام خواسته هایی که از جراحی بینی دارند برآورده و محقق خواهد شد، در صورتیکه به دلیل وجود برخی محدودیت ها در جراحی بینی چنین چیزی امکان پذیر نبوده و نتیجه جراحی بینی به عوامل بسیاری علاوه بر میزان تبحر و تجربه جراح بینی بستگی دارد.

 • از جمله عوامل تاثیرگذار بر نتیجه جراحی بینی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

نوع بینی

جراح بینی تهران

افراد باید پیش از اقدام به انجام جراحی بینی ، نوع بینی خود را شناخته و از محدودیت هایی که نوع بینی در انجام این جراحی زیبایی ایجاد می کند مطلع باشند.

همانطور که می دانید بینی ها را با توجه به میزان بافت، ضخامت استخوان ها و پوست به دو نوع گوشتی و استخوانی تقسیم می کنند که:

 1. بینی های استخوانی از ساختمانی با بافت زیر پوستی کم و استخوان هایی با استحکام زیاد تشکیل شده اند که بر روی این ساختمان، پوستی با ضخامت کم قرار گرفته است.
 2. بینی های گوشتی درست برخلاف بینی های استخوانی بوده و ساختار آن ها متشکل است از استخوان هایی که استحکام پایینی داشته و ضعیف هستند و همچنین بافت های زیر پوستی فراوان که روی آن ها را پوستی ضخیم با غدد چربی زیاد می پوشاند.

فردی که دارای بینی گوشتی است باید بداند به دلیل اینکه برای انجام جراحی بینی فانتزی ، به یک بینی با ساختار مستحکم، بافت زیرپوستی کم و پوستی نازک نیاز است که بتوان در ساختمان آن تغییراتی همچون سربالا کردن را ایجاد نمود و پوست باید نازک باشد تا بتوان این تغییرات را مشاهده کرد. چون هیچ یک از این ویژگی ها در بینی های گوشتی وجود ندارد لذا نمی توان جراحی بینی فانتزی را بر روی بینی های گوشتی انجام داد.

میزان ایرادات بینی

بینی برخی از بیماران دارای ایرادات بی شماری است که امکان برطرف کردن تمام آن ها با یک مرحله جراحی وجود نداشته و این هیچ ارتباطی به میزان تجربه و مهارت جراح بینی ندارد.

به بیان دیگر اگر بینی تان دارای ایرادات بسیار زیاد است حتی با انتخاب بهترین جراح بینی تهران یا شهرهای دیگر نمی توانید توقع برطرف شدن تمام آن ها را در یک مرحله داشته و برای این امر باید برای جراحی بینی ثانویه اقدام کنید.

جراح بینی تهران

جراحی بینی فانتزی یا طبیعی

یکی از سوالات شایع از دکتر رضا بدیعی ، جراح بینی تهران این است که جراحی بینی فانتزی برای من مناسب تر است یا جراحی بینی فانتزی؟

در پاسخ باید گفت که عوامل زیادی در تعیین بهترین فرم بینی برای اشخاص تاثیر گذارند که عبارتنداز:

 • نوع بینی: اگر بینی تان گوشتی باشد در انتخاب فرم بینی محدودیت داشته و فقط باید فرم طبیعی را انتخاب کنید ولی در صورت داشتن بینی استخوانی با توجه به فاکتورهای بعدی می توانید یکی از این دو فرم را انتخاب کنید.
 • جنسیت: بینی طبیعی هم برای آقایان هم برای خانم ها مناسب است ولی انجام جراحی بینی فانتزی به آقایان پیشنهاد نمی شود.
 • تناسب بینی با سایر اجزا
 • سلیقه خود فرد

هزینه جراحی بینی

نوع بینی و مشکلی که باید رفع شود در تعیین هزینه نقش دارد به همین دلیل بهتر است برای مطلع شدن از هزینه به جراح بینی مراجعه کنید.

جراح بینی پس از بررسی بینی فرد ، اعلام می کند که هزینه جراحی بینی به طور دقیق چقدر می شود .

متاسفانه بسیاری از بیماران به دنبال انجام جراحی بینی با کمترین هزینه هستند و برخی از افراد سودجو نیز مدعی انجام رینوپلاستی با دو میلیون یا حتی یک میلیون هستند !!

متقاضیان باید هوشیار باشند و بدانند که انجام جراحی زیبایی بینی با قیمت های گفته شده امکانپذیر نیست و افرادی که مدعی انجام رینوپلاستی با قیمت های بسیار پایین هستند حتماً مشکلی در کارشان وجود دارد .

جراح بینی تهران

اقدامات قبل از جراحی بینی

 • به طبع افرادی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارند باید به دنبال بهترین جراح بینی باشند. مشاهده نمونه کار های پزشک از جمله کار هاییست که به شما در انتخاب جراح بینی و همچنین سنجش میزان مهارت ایشان بسیار تاثیر گذار است. بدین منظور می توانید به سایت یا صفحه اینستاگرام جراح بینی مورد نظر خود مراجعه کنید.
 • از دو هفته پیش از عمل بینی از مصرف دارو هایی که منجر به رقیق شدن خون می شوند خودداری کنید. به عنوان مثال مصرف دارو هایی همچون آسپرین ، وارفارین و ژلوفن غلظت خون را کاهش داده و احتمال خون ریزی را افزایش می دهند.
 • از دو هفته پیش از جراحی بینی استعمال دخانیات و مصرف مشروبات حاوی الکل ممنوع می باشد. نیکوتین موجود در دخانیات اکسیژن رسانی به خون را با مشکل مواجه می کند. الکل نیز با دارو های بیهوشی تداخل دارد.
 • در جلسه مشاوره به راحتی و بدون خجالت مشکلات بینی خود را مطرح کنید و به پزشک بگویید که چه انتظاری از نتیجه جراحی بینی خود دارید.

همچنین حتما موارد زیر را به جراح بینی خود اطلاع دهید :

 1. حساسیت های دارویی
 2. انجام جراحی طی یکسال گذشته
 3. سابقه بیماری به خصوص
 4. تحت درمان بودن با داروی خاص
 • حتما پیش از جراحی بینی عکسبرداری ، سی تی اسکن و سایر آزمایشات لازم همچون آزمایش خون را انجام دهید و نتیجه آن را در اختیار جراح بینی خود بگذارید.
 • از یک هفته پیش از جراحی بینی از مایعات و مواد مغذی بیشتری استفاده کنید.
 • شب قبل از عمل استحمام نمایید.
 • روز عمل خانم ها از داشتن آرایش ، زیور آلات و لاک خودداری کنند. آقایان هم ریش و سبیل خود را اصلاح نمایند.
 • از 8 ساعت پیش از جراحی بینی خوردن و آشامیدن را کنار بگذارید. لازم است حین عمل ناشتا باشید و معده شما خالی باشد.
 • به اتفاق یک همراه در محل جراحی حضور داشته باشید.
درباره drbadiei