جراحی بینی طبیعی

جراحی زیبایی بینی یا راینوپلاستی طرفداران زیادی پیدا کرده است و در این بین رایج ترین مدل ها برای جراحی بینی ، جراحی بینی طبیعی و جراحی بینی فانتزی می باشند.

هر فردی با در نظر گرفتن ساختار صورت و تناسب اجزای چهره فرم بینی ای را انتخاب می کند که برای صورت او مناسب تر است .

با توجه به خواسته های آقایان برای مدل بینی می توان گفت جراحی بینی طبیعی در بین آقایان بیشتر انجام می شود.

عمل بینی به صورت طبیعی

در واقع در جراحی بینی طبیعی ، بینی به گونه ای جراحی می شود که استاندارهای زیبایی را داشته باشد ولی مشخص نباشد که بینی جراحی شده است.

برخی افراد علاقمند هستند فرم بینی تغییرات چشمگیری داشته باشد و بعد از جراحی زیبایی بینی مشخص شود بینی جراحی شده است ، اینگونه افراد می توانند جراحی بینی فانتزی انجام دهد.

بینی های فانتزی در بین بانوان متقاضی زیادی دارد و با توجه به اجزای صورتشان نیز خواسته معقولی محسوب می شود ولی برای آقایان عمل بینی به صورت فانتزی خیلی مورد پسند نخواهد بود.

افراد باید توجه داشته باشند بینی بیش از حد کوچک یا نوک بیش از حد سربالا برای صورت زیبایی نخواهد داشت و بهتر است تعادل را رعایت کنند و به معیارهای زیبایی توجه کنند.

برای بینی های گوشتی ، جراحی بینی طبیعی بهتر است و نتایج زیباتری دارد .

زیرا بعد از تغییراتی که باید بر روی استخوان و غضروف بینی انجام شود پوست بر روی ساختار بینی گذاشته می شود و ضخامت پوست ، تغییرات انجام شده را به خوبی نشان نمی دهد.

جراحی بینی طبیعی

عمل بینی طبیعی مردانه

همانطور که گفته شد جراحي بيني طبيعي در بین آقایان رواج بیشتری دارد.

ساختار صورت آقایان و ترکیب چهره اکثریت آن ها به گونه ای است که ظرافت و لطافت اجزای چهره کم است و فرم کلی صورتشان استخوانی است.

به دلایلی که گفته شد اکثر آقایان می خواهند جذبه صورت شان را حفظ کنند به همین دلیل تمایل به رفع مشکلات بینی دارد .

در آقایان جراحی بینی به گونه ای انجام می شود که علاوه بر رفع مشکلات بینی ، فرم بینی نیز مطابق با استانداردهای زیبایی و متناسب با اجزای چهره باشد.

فرم بینی بعد از جراحی زیبایی بینی بسیار مهم است زیرا متناسب بودن فرم بینی با اجزای دیگر چهره ، زیبایی چهره را افزایش می دهد.

انتخاب یک جراح بینی خوب که با معیارهای زیبایی آشنا باشد بسیار مهم است زیرا به خوبی می داند فرم بینی بعد از عمل بینی باید چگونه باشد تا علاوه بر تناسب با اجزای چهره به خواسته بیمار نیز نزدیک باشد.

دکتر رضا بدیعی
متخصص گوش ، گلو و بینی
فلوشیپ فوق تخصصی تومورهای سر و گردن

درباره drbadiei

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 1 × چهار =