انجام جراحی بینی در تهران

جراحی بینی در تهران : متقاضیان انجام جراحی بینی یا رینوپلاستی در حال افزایش هستند ؛ زیرا اصلاح فرم بینی باعث زیباتر شدن کل چهره می شود ، در جراحی بینی می توان هم عملکرد بینی و هم فرم بینی را اصلاح نمود به همین دلیل عمل جراحی بینی از پر متقاضی ترین جراحی های زیبایی صورت است .

بنابراین جراحی بینی می تواند شامل موارد زیبایی و درمانی باشد . حتی می توان جراحی زیبایی بینی و جراحی درمانی بینی را به طور همزمان انجام داد.

همه متقاضیان جراحی بنیی در ارتباط با عوارض جراحی بینی شنیده اند که برخی از افراد پس از پایان جراحی بینی دچار مشکلاتی ؛ چون خونریزی ، نارضایتی از فرم بینی یا مشکلات تنفسی شده اند .

برای جلوگیری از بروز چنین عوارضی متقاضیان جراحی بینی باید در انتخاب جراح بینی دقت زیادی داشته باشند .

جراحی بینی در تهران

نتیجه جراحی بینی در تهران

نوع و ساختار بینی در نتیجه جراحی بینی موثر است ؛ بنابراین تنها مهارت جراح بینی در نتیجه رینوپلاستی تاثیر گذار نیست . به علت اینکه ساختار بینی افراد با یکدیگر متفاوت است ؛ نمی توان توقع داشت که نتیجه جراحی بینی در همه افراد یکسان باشد .

به علت اینکه بینی گوشتی غضروف ضعیف و پوست ضخیمی دارد ، جراحی بینی طبیعی برای این نوع از بینی مناسب تر است . بینی گوشتی در فرم دهی محدودیت دارد ولی این بدین معنی نیست که نتیجه جراحی بینی گوشتی به زیبایی بینی استخوانی نخواهد بود .

جراح بینی ماهر با توجه به نوع بینی بهترین فرم را به بینی می دهد .

هم چنین به دلیل استخوان محکم و کم بودن ضخامت بینی استخوانی ، جراحی بینی فانتزی برای این نوع از بینی مناسب تر است .

 

جراحی بینی در تهران

 

ویژگی های یک جراح بینی خوب

 1. برای یک جراح بینی مجرب ، مهم ترین مسئله حفظ عملکرد طبیعی بینی و سلامت تنفس بیمار می باشد.
 2. بینی در صورتی موجب زیبایی بیشتر فرد خواهد شد که علاوه بر بی نقص بودن با سایر اجزای صورت نیز در تناسب باشد.
 3. علاوه بر اینکه از اصول ریاضی آگاهی دارد ، با اصول زیبایی شناسی نیز آشنا بوده و قادر است بینی را به فرمی جراحی نماید که با سایر اجزای صورت در تناسب باشد.
 4. از جراحی نمودن بینی بیمارانی که از لحاظ روحی و جسمی در شرایط مطلوبی قرار ندارند ، امتناع می نماید.
 5. از قدرت تصور بسیار بالایی برخوردار بوده و قادر است مناسب ترین فرم بینی را که با سایر اجزای صورت در تناسب می باشد برای فرد در نظر بگیرد.
 6. زمان و وقت لازم را برای معاینه و بررسی بیمار صرف می کند.
 7. سوالات لازم را در مورد داشتن حساسیت های دارویی بیمار ، ابتلای او به بیماری های مزمن و مصرف داروهای خاص می پرسد.
 8. انتظارات بیمار از جراحی بینی را از او جویا می شود.
 9. در صورتی که فرد انتظارات غیرمنطقی و غیرمعقولی ازجراحی زیبایی بینی داشته باشد ، سعی می کند او را متقاعد و منصرف نموده و در غیر اینصورت از جراحی کردن بینی او امتناع می نماید.

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی

اگر قصد جراحی بینی در تهران یا هر شهر دیگری را دارید :

 • در قدم اول از دوستان و آشنایان خود در رابطه با بهترین جراحان بینی سوال نموده یا در گوگل به جستجو بپردازید.
 • یک لیست کامل از جراحان بینی تهیه کرده و در مورد سوابق آن ها تحقیق کنید.
 • نمونه کارهای آن ها را ببینید.
 • یکی از بهترین روش ها برای اطمینان حاصل کردن از نحوه کار جراحان بینی و میزان موفقیت آمیز بودن جراحی های بینی انجام شده توسط آن ها ، صحبت با بیماران قبلی آن ها می باشد.
 • برای این منظور به مطب جراحان بینی مراجعه نموده و برای سنجش میزان رضایت بیماران قبلی با آن ها گفتگو کنید.

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر رضا بدیعی ، جراح بینی تهران می توانید به قسمت گالری تصاویر سایت یا صفحه رسمی اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید.

جراحی بینی در تهران

هزینه جراحی بینی در تهران

در اصل هزینه جراحی بینی مرتبط با فاکتورهای متفاوت است و نمی توان گفت که جراحی بینی در تهران هزینه بیشتری نسبت به سایر شهرها دارد .

برای تعیین هزینه جراحی بینی در ابتدا باید جراح بینی را انتخاب کرده و سپس تحت معاینه قرار بگیرید.

روش های جراحی بینی

جراحی بینی از دو روش باز و بسته انجام می شود که هر یک از این روش ها از مزیت های خاص خود برخوردارند و به کارگیری آن ها به سلیقه و نوع مهارت جراح بینی بستگی دارد.

در جراحی به روش باز برش های ظریفی در تیغه مابین سوراخ های بینی ایجاد می شوند و به این ترتیب می توان پوست را بلند کرد و به ساختار زیر بینی دسترسی داشت.

اما در جراحی بینی بسته برش ها در بخش های درونی بینی ایجاد می شوند و به پوست آسیب وارد نمی شود.

در عمل باز بینی دید جراح بهتر است و به همین دلیل امکان ایجاد تغییرات و اصلاحات پیچیده در بینی وجود دارد. این در حالیست که در جراحی بسته به دلیل دید محدود جراح بینی ، امکان ایجاد تغییرات پیچیده وجود ندارد و معمولا افرادی که بینی آن ها ایراد چندانی ندارد، از این طریق جراحی می شوند.

در جراحی بینی به روش باز احتمال بروز خطا به حداقل رسیده اما در عمل بسته امکان بروز خطا هایی ؛ همچون نامتقارنی در بینی وجود دارد.

از مزیت های جراحی بینی به روش بسته می توان به این موارد اشاره کرد که میزان کبودی و تورم افراد در مقایسه با جراحی بینی باز کمتر بوده و همچنین افرادی که از این روش اقدام به جراحی بینی می کنند، دوران نقاهت کوتاه تری را تجربه خواهند کرد.

جراحی بینی در تهران

جراحی بینی ترمیمی

در مواقعی که افراد از نتیجه و فرم نهایی بینی خود احساس رضایت نداشته و حتی دچار عوارض جانبی ؛ همچون مشکلات تنفسی شده اند ، اقدام به جراحی بینی ترمیمی خواهند کرد.

این جراحی در مقایسه با جراحی بینی اولیه از پیچیدگی بیشتری برخوردار است و به همین دلیل هزینه آن نیز بیشتر خواهد بود.

نکته قابل توجه درباره جراحی بینی ترمیمی این است که انجام این جراحی پس از گذشت یک سال مجاز می باشد. در این مدت تورم بینی به طور کامل از بین رفته و تمام ایرادات جزئی یا جدی بینی قابل مشاهده و تشخیص می باشد. چه بسا در برخی موارد ایرادات بینی همچون نامتقارنی سوراخ ها به دلیل تورم بینی بوده و پس از فروکش کردن آن برطرف خواهد شد.

بنابراین در انتخاب جراح بینی خود نهایت دقت را داشته باشید تا با عوارض جانبی مواجه نشوید. در ادامه شما را در جریان برخی از ویژگی های جراح بینی خوب قرار می دهیم تا به آگاهی بیشتری جراح بینی خود را انتخاب نمایید.

 • جراح بینی خوب باید با صداقت و صبوری به تمام سوالات بیمار پاسخ دهد.
 • یک جراح بینی مورد اعتماد، وجدان کاری داشته و بدون در نظر گرفتن منافع مالی خود، رضایت و سلامت بیمار را در نظر می گیرد.
 • این موضوع خیلی اهمیت دارد که جراح بینی علاوه بر زیبایی، تنفس بیمار را نیز در نظر بگیرد.
درباره drbadiei