عمل جراحی بینی در بانوان

جراحی بینی در بانوان : جراحی بینی در بانوان به علت تفاوت در معیارهای زیبایی با جراحی بینی در آقایان متفاوت است و جراح بینی خوب با توجه به معیارهای شخصی بیمار و معیارهای استاندارد زیبایی بینی را جراحی می کند.

جراحی بینی یا رینوپلاستی برای بهبود عملکرد بینی و فرم ظاهری بینی انجام می شود.

جراحی بینی باید نتایج رضایتمند و قابل قبولی برای بیمار داشته باشد.

بانوان با توجه به حساسیت های ذاتی که دارند برای انجام راینوپلاستی و فرم بینی بعد از جراحی بینی حساسیت بیشتری دارند .

برخی دیگر از بانوان نیز تمایل به انجام جراحی بینی دارند ولی ترس از تیغ جراحی ، بیهوشی باعث می شود تا جراحی بینی انجام ندهند و به دنبال راه های دیگری برای عمل زيبايي بيني بدون جراحي و بیهوشی هستند.

در چنین مواقعی با جمله ای چون جراحی بینی با لیزر مواجه می شوند ولی باید بدانند که لیزر در جراحی بینی جایی ندارد و جراحی بینی با لیزر فقط جنبه تبلیغات دارد.

جراحی بینی در بانوان

فرم بینی بعد از عمل بینی

در فرم بینی پس از جراحی بینی ، نوع بینی نیز نقش دارد و اگر بینی ساختار کوچکی داشته باشد با توجه به همان ساختار جراحی می شود و جراح بینی با مهارتی که دارد بهترین مدل بینی را با توجه به نوع بینی به وجود می آورد.

تکنیک های جراحی بینی موجب شده اند تا جراحی بینی پیشرفت زیادی داشته باشد و جراح بینی در حین رینوپلاستی می تواند به خوبی شرایط را کنترل کند.

اکثر ا فرم بینی در  جراحی بینی در بانوان به صورت فانتزی یا عروسکی است زیرا علاقمند هستند بعد از جراحی بینی ، مشخص باشد که بینی جراحی شده است و تمایل به مدل بینی طبیعی ندارند.

بانوان به دنبال مدل بینی هستند که کاملاً تراشیده شده و ظریف باشد به همین دلیل علاقمند به فرم بینی فانتزی یا عروسکی هستند.

البته برخی از بانوان نیز خواستار جراحی بینی طبیعی هستند ولی تعدادشان اندک است و بیشتر بانوان به انجام جراحی بینی فانتزی و  جراحی بینی نیمه فانتزی تمایل دارند.

تناسب فرم بینی با دیگر اجزای چهره موجب زیبایی می شود و بینی بسیار کوچک و قوس دار مانند بینی های سرسره ای ، مناسب چهره نیستند بنابراین برای انتخاب مدل بینی با جراح بینی نیز مشورت کنید تا با توجه به ساختار چهره تان بهترین مدل را برای بینی انتخاب کنید.

جراحی بینی در بانوان

رضایت از عمل بینی

در جراحی بینی ، جراح بینی باید بینی را به گونه ای جراحی کند تا علاوه برحفظ معیارهای زیبایی به فرم مد نظر بیمار نیز نزدیک باشد .

رضایت بیمار از جراحی بینی یا راینوپلاستی بسیار مهم است و خود بیمار نیز با انتخاب یک جراح بینی خوب و ماهر می تواند زیبایی فرم بینی بعد از جراحی بینی و عدم بروز عوارض را تضمین کند و پس ازجراحی بینی از نتیجه راضی باشد.

بسیاری از بانوان سوال می کنند که فرم واقعی بینی بعد از عمل رینوپلاستی چه زمانی قابل مشاهده است ؟

رینوپلاستی نوعی جراحی زیبایی است و مانند تمام جراحی های دیگر نیاز دارد تا پس از پایان دوره نقاهت در ارتباط با نتیجه آن تصمیمی گیری شود.

بسیاری از بانوان توقع دارند پس از گذشت 10 الی 15 روز نتیجه نهایی جراحی زیبایی بینی مشخص باشد و تورم بینی و کبودی به طور کامل از بین می رود!!

یکی از دلایل ضرورت مشاوره پیش از رینوپلاستی دقیقاً مرتبط با همین موضوع است .

تمام متقاضیان باید بدانند که برای مشاهده نتیجه کامل رینوپلاستی نیاز به صبوری دارند و حداقل 6 ماه هیچ نظری نباید در مورد فرم بینی داشته باشند .

رفع تورم کامل بینی واز بین رفتن کبودی ها به طور کامل 6 الی 8 ماه زمان نیاز دارد به همین دلیل صبور باشید.

یکی از اشتباهات بانوان ، مقایسه بینی جراحی شده شان با بینی جراحی شده فرد دیگری است.

نوع بینی در فرم دهی بینی تاثیر دارد و راینولوژیست با توجه به نوع بینی هر فردی اقدام به فرم دهی بینی می کند به همین دلیل برای مشاهده نتیجه واقعی جراحی بینی حداقل 6 ماه الی 1 سال زمان نیاز است.

درباره drbadiei