عمل جراحی بینی بزرگ

جراحی بینی بزرگ : خیلی از افراد بر این باورند که بینی های بزرگ ، گزینه های مناسبی برای جراحی بینی نیستند و افرادی که بینی گوشتی دارند باید از عمل کردن بینی صرف نظر کنند.

بارزترین نشانه بینی گوشتی ، گرد بودن نوک بینی و زیاد بودن عرض بینی یا پهن بودن بینی است .

با پیشرفت جراحی بینی تکنیک های بهتری برای فرم دهی وجود دارد و متقاضی جراحی بینی اگر یک جراح بینی خوب را انتخاب کند نباید نگران فرم بینی پس از جراحی بینی باشد زیرا جراح بینی ماهر می تواند بینی گوشتی را نیز به بهترین شکلممکن فرم دهد .

انتخاب یک جراح بینی گوشتی خوب و ماهر باعث می شود تا بیماران بهترین نتیجه را از جراحی بینی گوشتی کسب کنند و رضایت داشته باشند.

جراحی بینی بزرگ

بعد از جراحی بینی گوشتی

بیمارانی که بینی گوشتی دارند باید از دیگر بیماران صبورتر باشند و به خوبی نکات مراقبتی را رعایت کنند .

بینی گوشتی برای تطبیق باساختار جدید بینی نیاز به زمان بیشتری دارد به همین دلیل نتیجه جراحی بینی گوشتی را با جراحی بین یاستخوانی به هیچ عنوان مقایسه نکنید زیرا دوره نقاهت بینی گوشتی طولانی تر است .

  • حداقل تا دو ماه هیچ گونه دخانیات و مشروبات الکلی مصرف نکنید.
  • از جوییدن مواد سفتی چون گوشت ، هویج و غیره خودداری کنید و از غذاهای نرم استفاده کنید.
  • برای کاهش تورم و کبودی از کمپرس یخ استفاده کنید و مصرف نمک را به حداقل برسانید .
  • برای جلوگیری از وارد شدن فشار به بینی از خم کردن سر پرهیز کنید و سر را در حالت عمودی نگه دارید ، همچنین از خوابیدن به شکم و پهلو پرهیز کنید.
  • جراحی بینی برای ورزشکاران حرفه ای نیز محدودیتی ندارد زیرا پس از گذشت 6 ماه الی 1 یک سال می توان به صورت حرفه ای تمرینات مورزشی را انجام دهند و پس از گذشت 2 الی 3 ماه نیز انجام فعالیت های ورزشی به طور معمولی هیچ مانعی ندارد .

درباره جراحی بینی بزرگ

بینی بزرگ در مقابل تغییرات کمی مقاومت دارد با این حال جراح بینی سعی می کند با استفاده از تکنیک های جراحی بینی ، بینی گوشتی را به طور کامل کوچک می شود ولی بازهم متقاضیانی که بینی گوشتی دارند باید مشاوره های لازم درباره نتیجه جراحی بینی گوشتی را کسب کنند تا دید واقع گرایانه ای داشته باشند.

محدودیت فرم دهی بینی بزرگ و گوشتی بدین معنا نیست که نتیجه جراحی بینی استخوانی زیباتر است بلکه بدین معنا است که بینی نمی تواند فرم فانتزی داشته باشد و بهتر است به صورت طبیعی جراحی شود .

درباره drbadiei